حضرت آقا؛ ما را ارشاد کنید!

سلام.

در خبر ها آمده آیت الله مکارم شیرازی در خصوص تسخیر سفارت انگلستان توسط دانشجویان این چنین فرمودند:

"ولى مهم این است که گاهى کارهایى فراتر از قوانین از سوى بعضى از جوانان عزیز احساساتى انجام مى‌گیرد، که بهانه مهمى به دست دشمن ماجراجو مى‌دهد و هزینه‌هاى زیادى باید براى آن بپردازیم، مانند همین حادثه اشغال سفارتخانه که سبب شد آنها با جنجال و هوچى‌گرى سعى کنند شکستى را که از مجلس خورده بودند، جبران کنند و إن‌شاءالله موفق نخواهند شد."

جناب آقای مکارم،ضمن احترام به شخصیت فقهی و مذهبی حضرتعالی چند سوال سیاسی از جنابعالی دارم.

معیار سنجش این هزینه چیست؟

ملاک شما چیست؟

اگر این مطالب را برخی سیاسیون می زدند می گفتیم بورسیه فرزندانشان در خطر است. اما ....؟

آقای مکارم، هزینه مد نظر شما از هزینه یک قرن غارت، جنایت و خباثت بیشتر است؟

حضرت آقا، داشتن ارتباط دیپلماتیک با این روباه پیر چه منفعتی برای اسلام و مسلمین در بردارد که ما جوانان عجول و ماجراجو از آن بی خبریم؟

آیا هزینه حمله به سفارت انگلستان سنگین تر از هزینه شهادت هزاران شهید و شهدای اخیر و دانشمندان هسته ای کشور است؟

آیا هزینه این حمله از هزینه های تحمیلی بر دنیای اسلام از طریق وهابیت  و بهاییت سنگینتر است؟

آیا هزینه این اقدام دانشجویان از هزینه 60 سال اشغال و غارت و کشتار در سرزمین های اشغالی فلسطین، سنگینتر است؟

آقای مکارم، آیا هزینه این اقدام دانشجویان از هزینه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در بعد دیپلماتیک، سنگین تر است؟

جناب آقای مکارم شیرازی، امام خمینی (ره) آن تسخیر اول(سفارت آمریکا) را با همه هزینه های سنگینش، انقلابی بزرگ تر از انقلاب سال 57 نامیدند، شما چطور؟

در تسخیر سفارت آمریکا، کارمندان سفارت 444 روز گروگان دانشجو ها بودند. در این تسخیر اخیر آقایان به همراه دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از درب پشتی سفارت به سلامت و در امنیت کامل خارج شدند.

هزینه کدام سنگین تر است؟ هزینه تسخیر سفارت آمریکا و گروگان گیری 444 روزه یا حضور در محوطه سفارت انگلستان؟

جناب آقای آیت الله مکارم، لطفا ابعاد پنهان عبارت "هزینه های زیاد" در خصوص این اقدام دانشجویان، که شما را بر آن داشت سکوت را شکسته و در محکومیت آن بیانه صادر بفرمایید را بیان کرده تا ما جوانان جاهل و احساساتی از گمراهی و ظلالت خارج شویم.

والسلام.

/ 4 نظر / 33 بازدید
خطخطی

سلام نمی دونم مطلب جدیدم را خوندید یا نه؟ ولی من یه سر رفتم جلوی سفارت. باور کنید که یک بازی بود. بچه هایی که رفتند تو و اون کارهای زشت را انجام دادند و الان باید خسارتش را از بیت المال بدیم؛ بازی خوردند. یک بازی کثیف امنیتی سیاسی

بی بصیرتی یعنی همین شل ایمانی یعنی همین!! واقعش اینه که شما از اول هم بصیرت نداشتید ایمانتون هم از اول لق بود حالا کی گند کارهاتون رو بفهمید خدا میدونه چون شما اصلا شیطان بزرگ نه همون شیطان کوچک براتون دیگه فهمی نذاشته ای بی بصیرت بدفهم

م.م

فقط براتون ابراز تاسف میکنم بابت این نظر هتاکانه

آنتی انگلیس

من به این حرفا کار ندارم سفارت آمریکای جنایتکار رو خود خود بچه ها آزاد کردن به دولت مولت ومجلس پجلس هم کار نداشتن الانم راهش همونه بچه ها باید بیخیال مجلس محترم ودولت بشن(اینادنبال راه دیپلماتیکن)خودبچه ها بریزن انگلیسیای خبیث کثیف جنایتکار رو از مملکت بریزن بیرون البته وصد البته آزادسازان عزیزترازجان باید حواسشون باشه که مثل قضیه مشروطه(فک کنم مطالعه کردین پناه بردن به سفارت انگلیس و...) تو زمین انگلیس بازی نکنن وفقط خیال کنند دارن حال انگلیس رو میگیرن مقابله با روباه پیر باید قاطع باشه اما حساب شده هم باشه و راه دیپلماتیک وگفتگو واین حرفا اونم با روباه پیر مسخره بازیه