اجماع مخالفان (دشمنان) دولت دهم در حمایت از حسن روحانی

در خبرها آمده:

عکس: دیدار موتلفه و شورای اصلاح طلبان با روحانی

 

 

سلام.

حمایت های حزب موتلفه(جریان مرموز) از رفسنجانی، ولایتی و حسن روحانی قابل تامل است.

این جریان با لابیگری قدرتمند سیاسی-اقتصادی با گروههای مختلف تشنه قدرت؛ و فریب دوستداران بی اطلاع و کم اطلاع انقلاب و نظام، در جهت تخریب دولت نهم و دهم و سیاه نمایی علیه این دولت زحمت کش، بیشترین فعالیت را انجام داده و مهلک ترین ضربات را بر پیکر دولت وارد آورده است.
هر گاه دولت تصمیمی اقتصادی اتخاذ می نمود، این جماعت "حاجی بازاری" با کنترل بازار تمام امکانات خود را در جهت عقیم گذاشتن تلاش دولت به کار می گرفتند. بارها شاهد بودیم که مسئولین دولتی نوید اتفاق خوبی در حوزه اقتصادی را می دادند ولی در عمل عکس آن اتفاق می افتاد.
خوب به خاطر دارم آن سخنرانی مقام معظم رهبری را در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی. به خاطر دارم که ایشان از جیغ بنفش خیلی ها سخن به میان آوردند.
به خاطر دارم آن شعارهای محمود احمدی نژاد را در خصوص مبارزه با ویژه خواران و مفسدین اقتصادی. و خوب به خاطر داریم مبارزه همه جانبه این جماعت با دولت احمدی نژاد را ...

 

پیش از مخالفت با مطالب ذکر شده لطفا خوب به پاسخ سوالات زیر باندیشید.

امروز مجامع صنفی و بازار دست کدام جریان است؟ 
آیا غیر از این است که کلیه اصناف کشور در اختیار حزب موتلفه است؟
کدام جریان سیاسی-اقتصادی بیشترین لطمه را از مبارزه با مفاسد اقتصادی خواهد خورد؟ 
کدام جریان سیاسی-اقتصادی بیشترین مقاومت را در جهت مبارزه با مفاسد اقتصادی از خود نشان داد؟
آقا زاده ها و ویژه خواران از کدام جریان سیاسی کشور هستند؟
کدام یک از نامزد ها و جریانات سیاسی از بازگزداندن مدیران سابق به صحنه اداره کشور سخن گفتند؟
آیا کل پتانسیل مدیریتی کشور در همین "حلقه قدرت" چند نفره مدیران 30 سال گذشته خلاصه می شود؟
انحصار قدرت تا کی و تا کجا؟
آنچه مسلم است این است که عمده مفاسد اقتصادی حول جریان راست سنتی و با محوریتی موتلفه می گردد و اصلاح طلبان (چپ) سهم بسیار کمی در این مفسده دارند.

والسلام.

/ 1 نظر / 34 بازدید
احسان

سلام آقای خسروی شما تو بسیج مهندسی نبودید؟! والا موتلفه برای پدر مشکل درست کرده اند چند بار اقای احمدی نژاد را رو در رو دیدیم و گفتیم این مدیر کل آموزش و پرورش اینطور است و موافق شما نیست و در سال ۸۴ در فلان کوچه خیابان زند در ستاد لاریجانی بوده و به ستاد شما حمله کرده اند این موتلفه ایها انگار نه انگار فقط می گفت می دانم با خبرم و فقط یک بار گفت چه کار میتوانم بکنم! یعنی روزیطلب برکنار میشد آسمان به زمین می آمد؟ قبول کنیم که ایشان هم خیلی مماشات کردند هرچند قبول دارم هجمه ها به وی شدید بود ولی میشد مخالفان خود را در دولت راه ندهند که هم از توبره بخورند هم از اخور!