"اکبر"، شاه، شده است؟!

سلام.

در خفا و به دور از فیلترچی ها و وابستگان به برخی مراکز امنیتی وابسته به برخی مراکز قدرت، حرفها و صحبتهای بسیاری بر سر زبانها جاری و در گوشها نجوا می شود.

اصل موضوع بر سر شاه شدن "اکبر"، است.

آیا "اکبر"، شاه می شود؟

مردم کوچه و بازار بدون سانسور در این خصوص مباحثه و مجادله می کنند. اما مسئولین و نخبگان و صاحبان رسانه، با احتیاط و غیر مستقیم در این خصوص به مجادله می پردازند.

در این باب آنچه جالب توجه است، جلوتر بودن مردم عامی از خواص است. دقیقا همانطور که در زمان فتنه 88 رخ داد. عوام به راحتی "فتنه گر اعظم" را شناخته و در شعارها، ترد و مرگ وی را خواستار شدند. اما خواص ... .

تا به امروز هنوز هستند خواص جاهل و یا تتمیع شده ایی که به این واقعیت نرسیده و از آن غافلند.

شاید این سوال مطرح شود که: "مگر می شود عوام از خواص پیشی بگیرند؟"

در پاسخ باید گفت: "آری! می شود."

وقتی خواص خود را در پس پرده های خود ساخته تعارفات سیاسی، منافع حزبی و شخصی و ... مخفی کنند؛ آنگاه خواهیم دید عوام بی شیله و پیله، به راحتی دستهای رنگ شده گرگ قصه بزغاله ها را تشخیص می دهند و خواهان قطع کامل آن می شوند.

امروز به صراحت و با شجاعت تمام می گویم "اکبر" شاه شده است. ولی تا کنون موفق به تاج گذاری نشده است.

"اکبر" چند سال است که ثابت کرده، شاه شده است. بسیاری از مراکز قدرت درخدمت "اکبر" هستند. قوه مقننه، قوه قضاییه .... اما هنوز چند مزاحم و سد راه دارد. شورای نگهبان، مجلس خبرگان رهبری، دولت چموش احمدی نژاد، بسیج و بخشی از سرداران مردمی سپاه، مردم عامه و بزرگترین سد راه "اکبر"، ولایت فقیه، خصوصا مقام معظم رهبری است.

فتنه 92 تعیین کننده خواهد بود. فتنه ایی که هدف آن دیگر سرنگونی دولت احمدی نژاد نیست و کمر به حذف (یکباره و در غیر این صورت تدریجی) جایگاه ولایت فقیه بسته است.

هدف از فتنه 92 جز تاج گذاری "اکبر شاه" و تولد عصر دیکتاتوری جدید متجددین غربگرا نیست.

والسلام.

/ 4 نظر / 70 بازدید

تا کور شود هرآنکه نتواند دید. اکبر شاع بشه بهتر از اینه که محمود به رهبرمون بی احترامی کنه.

shia news 313

سلام دوست عزيز به ما هم سر بزنيد ما اومديم كه در برابر وبلاگهاي ضد شيعه قد خم نكنيم شما هم سهمي در دلخوشي خانم فاطمه (س) داشته باشيد منتظر حمايت شما دوستان هستيم به اميد ظهور يوسف گم گشته ي زهرا (س) يا علي مدد

فاطمه

سلام خدا خیرتون بده عین حقیقت رو گفتبد هرچند که انتخابات 92 به فتنه ای همچون 88تبدبل نشد اما بدجور بوی فتنه میداد حالا دیگه اکبر دست عوام رو خوند و با خودش همفکرشون کرد خدا به داد برسه با پادشاهی اکبر[وحشتناک][وحشتناک]

فاطمه

در جواب این عزیز بی نام باید بگم که محمود رو تونستند با یک تشر ها و یک سری قسم دادن ها و به گونه ای تحدید برش گردونند اما این جماعت که انگار جامونده از کساییی دیگه هستند رو نمی شه با تشر و قسم و این جور چیز ها برشون گردوند