مرگ تدریجی عدالت!

" فائزه هاشمی که در حال هدایت عده‌ای ضدانقلاب و آشوبگر دستگیر شده بود با طرح این ادعا که برای خرید لباس به خیابان ولی عصر آمده بود، آزاد شد".

باز هم "عدالت" پای مصلحت قربانی شد.

باز هم "عدالت" با بی عدالتی تمام پایمال شد.

می گویند "همه در برابر قانون برابرند."  اما امروز 70 میلیون ایرانی مسلمان با تمام وجود خلاف این واژه را لمس می کنند.

می گویند در واژه "عدالت" تبعیض جایی ندارد. اما امروز عدالت یعنی "جامعه طبقاتی".

این چه عدالتی ایست که فقط برای فقرا و مستضعفین شاخ و شانه می کشد و در برابر اغنیا و ذی نفوذان جز ابزار بازی و سرگرمی نیست؟

این چه اسلامی ایست که در گذشته آن سیاه و سفید، فقیر و غنی در کنار هم و با حقوق مساوی قرار داشتند اما امروز باید خاندان هاشمی رفسنجانی ورای قانون بوده و همه را به سخره بگیرند؟!

وای بر قوه قضاییه!

وای بر مجلس خبرگان رهبری!

وای بر مجلس شورای اسلامی!

وای بر نظامی که مصلحت آن در دست هاشمی رفسنجانی و خاندانش قرار دارد!

این چه عدالتی است که امروز شاهد آن هستیم؟

چرا همه مسئولین بلند پایه نظام در برابر این بی عدالتی آشکار مهر سکوت بر دهان خود کوبیده اند.

چرا باید موسوی و کروبی خاتمی که با طناب هاشمی رفسنجانی به ته جاه هلاکت رفته اند سران فتنه خوانده شوند و برایشان پرونده سازی شود ولی فائزه هاشمی رفسنجانی دختر فتنه گر اعظم ول،ول در خیابان ها بگردد و به ریش مردم و نظام بخندد؟!

این چه قانونی است که بسیاری از فریب خوردگان دون پایه جریان فتنه را بلافاصله محاکه میکند و تا پای چوبه دار می برد ولی جرات چند ساعت بازداشت فائزه هاشمی رفسنجانی را ندارد؟

این کدام عدالت است که شهرام جزایری و ریگی ملعون را از خارج از کشور به داخل می کشاند ولی جرات ابلاغ احضاریه مهدی هاشمی رفسنجانی را ندارد؟

چرا کسی به فکر نجات "عدالت" نیست؟!

چرا ...؟!

ترسم از آن است که این "عدالت" طبقاتی و دم دمی مزاج فردا گریبان من را هم بگید چرا که نه در طبقه اغنیا قرار دارم و نه در طبقه ذی نفوذان!

...!؟

/ 9 نظر / 21 بازدید
بی طرف

جواب این همه چرا ها واضحه.... فکر کردی چرا دولت از محاکمه ترس داره؟؟؟؟ چون به ضرر خودش تموم میشه. شک نکن اگه غیر از این بود اینقدر لفتش نمیداد

ميلاد

سلام بايد بگم اين خونه نه از پايه ويرانه

ميلاد

سلام بايد بگم اين خونه از پايه ويرانه

سلام

تا شما ها باشید و این پارچه خواری ها و تبعیض ها رنگ عوض کردنها از عدالت خبری نیست برو بابا عوض این این چرندییات که پشت سر هاشمی میگی برو توبه کن راستی تو که دم از عدالت می زنی چقدر گرفتی اینارو نوشتی . یه روزی هم بچه تو پشت سر احمیدی میگه صبر کن خیلی نزدیه

تو هنوز هم خجالت نکشیدی آخه کی خجالت میکشی خجالت بکش بی بته

تو هنوز هم خجالت نکشیدی آخه کی خجالت میکشی خجالت بکش بی بته

واقعا به چرندیاتی نوشتی اعتقاد داری یا مبالغ کلانی از همان بیت المال که می گی برای نوشتنش گرفتی؟ تو این مملکت همه می دنوند که عدالت یک کلمه کشک که گاهی تو دهان چپ ها و گاهی تو دهن داستی و فرا خور منافعشان می چرخه. بیچار ملت ایران که مثل مرغ عزا و عروسی مسخره دست مشتی انسان های از خدا بی خبر شده که نه اعتقادی به نظام ج ا ا دارند و نه ارمانش که حاصل خون بهترین جوانان این مملکته براشون قابل احترامه.