تعطیلی آتش نشانی در لردگان و اردل

سلام.

قسمت شد هفته گذشته را با خانواده به گشت و گذار در زاگرس و جنگل ها و در کنار رود خانه ها و آبشار های زیبای آن سپری کنم. 

گذشته از طبعیت بسیار زیبا و آب و هوای بهاری منطقه، تعطیلی  ایستگاه های آتش نشانی شهرستان اردل و لردگان در استان چهارمحال و بختیاری توجه بنده را به خود جلب کرد.

1- آتش نشانی شهرستان اردل

 

تعطیلی آتشنشانی شهرستان اردل

 

 

2- آتش نشانی شهرستان لردگان: این ایستگاه به استناد خبر وبسایت شهرداری شهر لردگان در بهمن ماه 1391 افتتاح شده است. ولی امروز تعطیل است

  

تعطیلی آتش نشانی شهرستان لردگان

/ 6 نظر / 48 بازدید
شیرازی

خوشم میاد وقتی جوابی نداری ثبت نمی کنی.

شیرازی

پس چرا جواب موضوع قطار شیراز را ندادی؟ قرار بود یه بلیط برام جور کنی که از شیراز(شهر شیراز) به مشهد بروم.از راه آهنی که در سال 88 افتتاح شد.

شیرازی

ضمنا" یه سری به ما هم بزن.khz50.mihanblog.com این پرچم کجاست جلوی اسم من درج شده؟ من از بیست نت شیراز سرویس می گیرم. یعنی اونا هم امریکایی یا انگلیسی هستند؟

حجت

جنبش وبلاگی حمایت از فرزاد جمشیدی عرض سلام و تبریک آغاز ماه صیام و درود بی کران به آقایمان مهدی موعود ارواحنا له الفداء ، ویژه نامه حمایت از انصاف (حمایت از فرزاد جمشیدی) پایگاه شخصی حجت کفاشی با همكاري عده ای از وبلاگ نویسان ارزشی تقدیم می کنم ، به امید آن که حق و انصاف در فضای مجازی کشور رعایت گردد! کلیه ی عزیزانی که می خواهند در این حرکت فرهنگی ما را یاری نمایند، می توانند در قسمت نظرات اعلام ویا لگو انصاف را در وبلاگ خود استفاده نمایند. http://kafashi.blogfa.com نام و آدرس کلیه عزیران در قسمت حامیان ما ثبت خواهد گردید . :::. ان الله مع الصابرین .:::

اردلی

سلام دوست عزیز ، آتش نشانی اردل تعطیل یا بسته نیست ، دربهای ایستگاه فوق هیدرولیک و با زنگ اخطار بالا می روند . سیستم کاری آن به این منوال است. ضمن اینکه ایستگاهی نیز در محل شهرداری قرار دارد. ..جهت اطلاع .