فتنه رفراندوم

سلام.

بعد از "فتنه تقلب" با بازی میرحسین موسوی حالا نوبت به "فتنه رفراندوم" با بازی گردانی مهره ایی جدید رسیده است.

فتنه رفراندوم

همانطور که در "فتنه تقلب" موسوی توانست با فریب افکار عمومی و تحریک هیجانات اجتماعی، اقدام به لشکر کشی خیابانی کرده و چند روزی مردم را بازی داده و ایجاد مزاحمت کند؛ امروز هم آقای حقوقدان با سواد، با رمز "رفراندوم" قصد تکرار همان سناریو را دارد.

لذا برهمه، خصوصا امت حزب الله واجب است هوشیار بوده و سریعتر از سال 88 جلوی این چنین فجایع و آب به آسیاب دشمنان ریختن را بگیرند.

البته اگر دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی و خواص هم علاقه داشتند می توانند از همین ابتدا به صف مردم بپیوندند و تا "9 دی" تعلل نکنند.

والسلام.

/ 4 نظر / 246 بازدید
آپلود نامحدود فايل

سلام يه سايت جديد براي آپلود نامحدود فايل بدون محدوديت مي تونيد عضو بشيد تو اين سايت و تا 1 ترابايت فضاي رايگان بگيريد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم پول در بياريد و تا روزانه 10 دلار درآمد داشته باشيد براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه... دوست داشتيد يه نگاهي بهش بندازيد. http://bankupload.com

شیرازه

سلام مطلب شما دیده شد. با تشکر

دوستدار اسلام

سلام قولا من رب رحیم به دنبال درخواست بسیار مهم دکتر رحیم پور ازغدی برای برگزاری کرسیه های آزاد اندیشی اقتصاد در نماز جمعه ی تهران، و عدم همکاری مسئولین ذیربط بدلیل فشارهای وارده از سوی اقتصاد دانان غیر اسلامی در داخل کشور، از شما وبلاگ نویس عزیز تقاضا داریم که به میزان توان خود مطلبی در خصوص لزوم طرح بحث های "اقتصاد قرآنی" در مهم ترین و پرتعداد ترین تریبون دینی کشور، در وبلاگ خود منتشر کرده تا از اندک اندک این مطالب در کنار هم موجی پدید آمده و به گوش تئوریسین های اقتصادلیبرال در کشور برسد تا بلکه قدمی در راستای زدودن مظلومیت و مهجوریت از قرآن برداشته باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نظریه های تولید شده ی اقتصاد اسلامی، می توانید به وب سایت http://www.kadamaei.ir/ و همچنین وب سایت http://reba.ir/ مراجعه نمایید. « ما تا به امروز می بایست مدل بومی اقتصاد را به دنیا عرضه می کردیم. ما باید هم کارآمدی در جهت رشد رونق اقتصاد، هم کارآمدی در جهت تأمین عدالت را به دنیا نشان میدادیم.» بیانات رهبری - 85 (دیدار با دست اندرکاران اصل 44) و تا به امروز هنوز...