ایستگاه قطار شیراز

سلام.

بهمن ماه سال 88 سه مطلب با عناوین "بلیت قطار شیراز - مشهد!" ، "گزارش تصویری قطار شیراز - مشهد " و "قطار شیراز - مشهد / تکمیلی" در دفاع از پروژه قطار شیراز مشهد نوشتم. این مطالب در رسانه های گروهی انعکاس گسترده و متفاوتی به همراه داشت.

این بار با رویکردی انتقادی و اعتراضی به این موضوع می پردازم.

روز جمعه مورخ 5 شهریور 89 خیلی اتفاقی از محل احداث ایستگاه راه آهن شیراز عبور می کردم، از دور نگاهی هم به ساختمان درحال ساخت ایسنگاه انداختم، اما متاسفانه با گذشت ٧ ماه از تاریخ آخرین مراجعه بنده به این مکان تا کنون تغییر چندانی در بنای اصلی ساختمان مشاهده نشد.

ساختمان ایستگاه قطار شیراز - مورخ 88/11/09

 

ساختمان ایستگاه قطار شیراز - مورخ 89/06/05

 

علت این همه تاخیر چیست؟

چرا مسئولین استانی و دولت نسبت به اتمام سریع این پروژه جنجالی حساسیت لازم را ندارند؟

 

/ 5 نظر / 87 بازدید
وبلاگ نیوز

سلام هنوز برای ورود به سامانه مدیریت وبلاگتان مشکل دارید؟ با تشکر

مسعود آزاده

واقعاً نمی دونی تاخیر برای چیه ؟ چون آقایان خرششان از پل گذشته سال قبل که به رای برای انتخابات احتیاج داشتند هولکی آمدند که راه آهن شیراز را افتتاح کنند وبا دروغی بزرگ سر مردم را شیره بمالند که ما بالا خره راه آهن شیراز را افتتاح کردیم ولی زهی خیال باطل که خداوند خود دروغگویان را روسیاه می نماید . خواهشاً یکبارم بدون تعصب وخودخواهی با دید انتقادی به دولت و عملکردش نگاه کن

رهگذر

فکر می کنم علت تغییر استاندار باشه

علي

برادر ارزشمند من ديدگاه اين رهگذر را كه خواندم ناگاه خنده‏اي تلخ بر لبم نشست كه واقعا برخي مردم را چه تصور مي‏كنند؟؟ اين قطار چشم اميد 81 ساله مردم اين استان بود كه متاسفانه دولت نهم بارها از او سوءاستفاده تبليغاتي كرد و جان خانواده شهدا را به بازي گرفت و بعد آن را در باتلاقي فرو برد تا راه آهن شيراز شود جريان همان سنگ در دست ديوانه كه هزار عاقل ديگر نتوانند آن را بيرون بياورند. بازهم درود به شرفتون كه اين واقعيت رو بر زبان آورديد البته اگر دليل آن حمله به شخص استاندار براي منافع شخصي و گروهي نباشد.

دروغ

چون مسئولین استانی از اربابشون رئیس جمهور دروغ گفتن را یاد گرفتن تاخیر تو پروژه قطار میبینی کاکوو و لعنه الله علی قوم الظالمین