نوزادان گرسنه و شیرخشک نایاب

سلام.

با اینکه در خبر های دو روز پیش آمده است که شیرخشک به صورت سهمیه بندی توزیع خواهد شد. اما تا امروز خبری از آن نیست.

با گذشت 8 روز از سهمیه بندی شیرخشک در داروخانه های شیراز، خبری از توزیع این کالای اساسی در شیراز نیست و تمامی تلاشهای بنده تا امروز برای تهیه شیرخشک مورد نیاز نوزادانم ناکام مانده.

لازم به ذکر است که نوزادان دو ماهه بنده هر دو روز یک قوطی شیر خشک مصرف می کنند.

/ 3 نظر / 38 بازدید
نیلو

سلام الان نیم ساعتی میشه که توی سایتتون داشتم مطلب می خوندم سایت جالبی هست اما من در بدو ورودم با خاک بر سر موسوی وارد شدم . عقیده شخصی من این هست دیگران اشتباه کردند آیا من هم باید اشتباه کنم ؟ توهین در هر حالتی حتی اگر بدترین ظلم صورت گرفته باشه من مخالفم .همه بد باشند آیا من باید مثل بقیه بد باشم؟ به هر صورت چون فامیلتون خسروی هست و چون شیرازی بودید ماندم و بیشتر مطلب خواندم. تبریک می گم تولد دوقلو ها رو امیدوارم همواره خانتون پر از خیر و برکت باشه.

حزب الله بیدار است

فراخوان امت حزب الله و حامیان ولایت: ما جمعی از بسیجیان و دلسوختگان انقلاب در اعتراض به توهین اکبر اعلمی به ساحت ائمه و ولایت فقیه و مقام معظم رهبری در مناظره با قدیری ابیانه در دانشگاه شیراز ،در روز چهارشنبه مورخه 6 دیماه 91 ساعت 11 صبح در میدان ارم تجمع خواهیم نمود /لطفاً برای جلوگیری از تکرار حوادث مشابه ، اطلاع رسانی گسترده نمائید /نگذاریم که قرآن به سر نیزه شود/نگذاریم که در خانه نشیند حیدر ....

سعید

اینجا را بخوانید که قبلا چه می گفتید... http://mahdi-kh.persianblog.ir/post/40