بی عدالتی در حق مجتمع دادگستری!

سلام.

شهر جدید صدرا، مملو از ساخت و سازهای جدید و گسترده، در 15 کیلومتری شمال غرب شیراز، واقع شده است.

از ابتدای مهر ماه، صاحب خانه مسکن مهر، در این شهر شدیم. مشکلات متعدد و فراوانی در این شهر جدید وجود دارد که به تدریج منعکس خواهم نمود. لاکن سوژه مورد نظر در این نوشتار در خصوص بی عدالتی آشکاری است که در نزدیکی محل سکونت ما قراردارد.

در انتهای "خیابان البرز هفت" تعدادی مجتمع مسکونی تازه تحویل، وجود دارد که راههای ارتباطی همه آنها خاکی است.

حدودا 20 روز پیش ماشین آلات راهسازی شهرداری صدرا به سرعت به کار زیرسازی و آسفالت پرداختند.

در ابتدای این اقدام، همه ساکنین انتهای البرز هفت، خوشحال و مسرور شدند. اما بعد از چند روز یاس، نا امیدی، انزجار و حس بی عدالتی و ظلم بر عموم ساکنین انتهای خیابان البرز 7 حاکم شد.

با کمال نا باوری مشاهده شد مسیر، "دقیقا و انحصارا"، تا روبروی ورودی مجتمع مسکونی دادگستری آسفالت شده (مسیر ارغوانی رنگ) و بقیه مسیر و راههای دیگر به حال خود رها شده و ماشین آلات راهسازی محله را ترک کردند و رفتند.

لذا از مسئولین امر درخواست آسفالت سایر خیابانهای منتهی به این "آسفالت اختصاصی" را داریم تا مبادا کفشها و چرخهای خاکی و گلی ما، آسفالت نو و اختصاصی آقایانِ دادگسترِ ساکن در این مجتمع را، آلوده و خراب نماید.

با تشکر. والسلام.

========================

انعکاس در:

سایت خبری تحلیلی الف 

پایگاه تحلیلی خبری حافظ

 

 

/ 1 نظر / 171 بازدید
یه نفر

دو تا آینده بیشتر برات متصور نیستیم یا ازت شکایت می کنیم سابقه دارت می کنیم یا 10 تومن می دیم یه معتاد تا اسید بپاشه توی صورت خودت یا مادرت یا خواهرت ؛ دست از سر صدرا بردار به جوونیت رحم کن