وقتی خامنه ای دات آی آر هم...!؟

سلام.

دیدار عصر روز چهارشنبه 19 مرداد ماه نود با مقام معظم رهبری و سخنان و بیانات ایراد شده در آن مجلس از جنبه های مختلفی حائز اهمیت و قابل بررسی و تحلیل است.

خصوصا وقتی این همایش را در کنار سایر همایش های محدود و جعلی برخی عناصر معلوم الحال و منحرف با هاشمی رفسنجانی بررسی و تحلیل می نماییم.

در این نوشتار قصد تحلیل و مقایسه ندارم. هدف سوالی است، در خصوص علت و نحوه سانسور عظیمی که توسط پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (Khamenei.ir) رخ داده است.

به گواه حاضرین در جلسه و برخی اخبار منتشره در این جلسه توسط یکی از سخنران ها از آقای علی لاریجانی به عنوان یکی از بی بصیرت های مردود نام برده می شود.

متن سخنان آقای محمد زعیم زاده -نماینده اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل- را می توانید در سایت این اتحادیه و سایت رجا نیوز بخوانید.

اما متاسفانه و در کمال تعجب در فایل صوتی منتسب به آقای زعیم زاده، فراز هایی از سخنان ایشان خذف (سانسور) شده است.

شخصا اصلا انتظار چنین کار عجیبی از دست اندرکاران این وب سایت را نداشتم. ایشان می توانستند:

1- ضمن حفظ امانت و انعکاس کامل مطلب در ذیل آن توضیحاتی را بیان کنند.

2- ضمن انعکاس کامل مطلب آنجا که از علی لاریجانی نام برده می شود آن را با "..." یا "بوق!" جایگزین نمایند؛ نه آنکه کلان آن بخش از گفتار را خذف کنند.

اما ننگی که بر پیشانی امثال علی لاریجانی و علی مطهری نقش بسته با هیچ کدام از این لاپوشانی ها پاک نخواهد شد و مردم و پابرهنگان، هوشیار و آماده همه حرکات منفعت طلبان و وابستگان به جریان فتنه و مافیای هاشمی رفسنجانی را زیر نظر دارند.

به امید سرنگونی و ذلت همه زورگویان زرپرست و حکومت عدالتخواهان در جهان!

انشاء الله!

 

/ 8 نظر / 41 بازدید
محمد افکانه

با سلام از اینکه اینقدر به محیط پیرامون خود حساسیت دارید خوشحالیم. ممنون که لا اقل به اندازه یک پست وبلاگ به این قضایا حساسیت نشان دادید. دبیر اتحادیه مستقل

ب

حاضرین نه حاظرین

نسل سومی

چه جالب !

حزب الله شیراز

چرا کسی فریاد نمی زند؟/1 http://www.hizbollah.mihanblog.com/

پوریزدان پرست

با سلام حرفهای دل ما را زدی اخوی .مانده ام چرا با رهبری هم گزینشی بر خورد می کنند ؟ نمی دانم واقعا نمی دانم چه بگویم

طاهر

آقاي خسروي بي بصيرتي يعني همين حركات شما، كه سر خود موضع دفتر مقام معظم رهبري هم زير سئوال مي بريد! ضديت با ولايت يعني همين. من شما را هم دقيقا لاريجاني‌هاي اينده مي دانم كه اتفاقا به دليل اينكه فاقد ريشه و اصالت هستيد، از خط بي بصيرتي عبور كرده و به كافران خواهيد رسيد. مثل امثال طبرزدي. خدا بهتون رحم كنه البته به مقام عظماي ولايت رحم كنه از دست ابن ملجم هايي چون شما!!!!!!!

فقیر

به روز هستم با: "بدون شرح" سربزنید و نظر دهید http://iga.parsiblog.com/

آخی بمیرید چقدر سید علی تنهاست