مرگ بر بهشتی!؟

سلام.

آیا دوباره تاریخ تکرار می شود؟

آیا دوباره شاهد شعار "مرگ بر بهشتی" از طرف مدعیان دروغین امام و امت خواهیم بود؟

امروز، افرادی که در دهه ۶٠ با جوسازی و ترر شخصیت و سردادن شعار های ظاهرا انقلابی با فشار و در منگنه قرار دادن امام خمینی(ره) میر حسین موسوی را به رئیس جمهور وقت تحمیل کردند با آنهایی که با دروغ پراکنی، هوچیگری و جو سازی، رهبری را تحت فشار قرادادند تا از رئیس جمهور بخواهد معاون اول خود را تغییر دهد؛ چه فرقی با یکدیگر دارند؟

این آقایان را چه می شود؟

چرا برای رسیدن به مقاصد حزبی، گروهی و فردی خود به نام رهبری، از رهبری این همه هزینه می کنند؟

آیا اینکه رئیس جمهور جلوی توصیه نامه ها و رانت ها را در دولت گرفته کار خلافی است؟!

چرا برخی از اینکه دستهایشان از خزانه واموال عمومی کوتاه شده این همه فریاد میزنند؟ چرا باید با جوسازی و سیاه نمایی، علما و بزرگان را نسبت به این وقایع بدبین کنند و برخی از آنها را تا پای صدور بیانیه و خطابه پیش ببرند؟

امان از این قوم! امان از مال دنیا!

این همه فریاد مقام معظم رهبری چرا در گوش این مدعیان(دروغین) دفاع از ولایت نمیرود؟ چرا این همه بلوا به پا می کنند؟ قصد دارند افکار عمومی را از چه چیزی منحرف کنند؟

"یقه‌ى یکدیگر را نگیرند؛ اختلاف سلیقه منتهى نشود به کشمکش و دعوا و چالش و دشمن خونى همدیگر شدن و فراموش کردن آمریکا. متأسفانه بعضى از جناحهاى ما اینجورى‌اند. وقتى با طرف مقابل مخالف میشوند، دیگر آمریکا فراموش میشود، اسرائیل فراموش میشود، مخالفین انقلاب و دشمنان امام فراموش میشوند؛ تضاد اصلى، میشود همینى که در مقابلش قرار دارد! خب، این غلط است."

آیا عوامل فتنه مجازات شده اند؟ آیا فرزندان هاشمی پای میز محاکمه رفته اند؟ آیا تکلیف لیست اسامی مفسدان مشخص شده است؟ آیا اموال برباد رفته به خزانه بازگشته؟ آیا نسبت به تحولات عظیم منطقه کور و نابینا شده اند؟ آیا خطر رژیم صهیونیستی برطرف شده است؟ آیا مستکبران و آمریکا با ایشان دیگر دشمنی ندارند؟

این چه بساطی است که بخاطر چند هکتار زمین و چندین میلیارد پول بی زبان بیت المال به راه انداخته اید؟ به اسم دفاع از ولایت و مبارزه با جریان انحرافی، هر آنچه که سایرین می خواستند و نتوانستند را انجام دادید!

سال ٨٨ گروه فتنه شعار دولت رمال و فالگیر می دادند و امروز شما بر آن صحه می گذارید؟!

فرق شما با فتنه گران ٨٨ چیست؟ اصلا آیا با آنها فرقی هم دارید؟ مردم کدام را باور کنند؟

در پیشگاه خداوند چه جوابی دارید؟

 

/ 7 نظر / 31 بازدید
آزاد

نوایی نوایی نوایی نوایی جوانی بگذرد ، تو قدرش ندانی جوانی بگذرد ، تو قدرش ندانی غمت در نهان خانه ی دل نشیند غمت در نهان خانه ی دل نشیند بنازی که لیلی به محمل نشیند بنازی که لیلی به محمل نشیند مرنجان دلم را که این مرغ وحشی مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ز بامی که برخاست و مشکل نشیند ز بامی که برخاست و مشکل نشیند نوایی نوایی نوایی نوایی جوانی بگذرد ، تو قدرش ندانی جوانی بگذرد ، تو قدرش ندانی .... بیژن بیژنی چشمه ریگی | http://blog.cheshmehregi.com

سام وان

قلم خوبی داری آقا مهدی به درد خبرنگاری و نویسندگی میخوره - خوشحال میشم نظرات سازنده ات رو داشته باشم تو وبلاگم موفق باشی(م)

خاک تو سر بی بصیرتت کن

بنیامین

وبلاگ " خروش ملت" در راستاي اعتراض به سانسور و به حاشيه رفتن نظرات صريح رهبر انقلاب و نيز دفاع در مقابل حملات ناجوانمردانه به دولت ولايتمدار راه اندازي شد. " مواضع صريح رهبر انقلاب و بي توجهي عمارهاي دروغين" مطلب جديد اين وبلاگه. لطفا مطلب را كامل و با دقت و حوصله بخوانيد و نظر دهيد. ضرر نمي كنيد از خوندن مطلب. آينده از آن حزب اللهي ها است.

پدرام

سلام وبلاگ زیبایی داری مطالبت هم جالب هستن به وبلاگ من هم سربزن موفق باشی www.funiha.rozblog.com

محمد

نان به نرخ روز خوری هم عالمی داره.تمام انقلاب مدیون مجاهدت های آیت الله هاشمیه.اما حالا که ی الف بچه جلوش قد علم کرده و داره میکوبونه،شما هم دارید سنگ تموم میذارید.ای ول به معرفتتون. بادی که در زمانه بسی شمع ها بکشت/همی بر چراغدان شما نیز بگذرد

جواد

سلام من خودم از طلبه های آیت الله سید علی اصغر دستغیب هستم وبا افکار و عقیده اهالی مسجد قبا مخالف هستم ، اما از انصاف نباید دور شد چرا که فامیلی ایشان دستغیب بوده و سربی شوهر خاله ایشان بوده و این مطلب رو حتما اصلاح بفرمائید. ممنون اجرکم الی الله