فقها عصمت دارند؟!

سلام.

بار دیگر "جریانی مرموز" با بزرگ کردن حواشی و موضوعات کم اهمیت قصد سرگرم کردن مردم و بزرگان را دارند همانگونه که از مشایی ناشناس برای عوام، یک شخصیت کاملا شناخته شده و معروف ساختند.

متاسفانه این جریان مرموز با نادیده گرفتن تذکرات پی در پی مقام معظم رهبری که فرمودند: "باید توجه کنیم که مسائل را اصلى - فرعى کنیم. مسائل درجه‌ى دوم جاى مسائل اصلى را در انگیزه‌هاى ما، در همت ما، در صرف انرژى‌اى که میشود، نگیرد. من عرضم فقط این است". هر روز قائله ای جدید را بر پا کرده و همه را با آن سرگرم می کنند.

سال گذشته در مطلبی با عنوان "پشت پرده مواضع مخالفان مشایی" به این موضوع پرداختم. چندی پیش هم در مطلبی با عنوان "جریان" انحرافی یا "نکته" انحرافی!؟ " به برخی اهداف پشت پرده جریان مرموز پرداختم.

متاسفانه این جریان مرموز در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و با به میدان آمدن عوامل فتنه 88، با دساویز قرار دادن مطلبی از میان انبوه مطالب "ویژه نامه خاتون" و بزرگ نمایی بیش از حد خطا مندرج در آن بار دیگر به مسموم کردن فضای سیاسی-فکری جامعه که به تازگی و به آرامی در حال هوشیار شدن بود، پرداختند.

متاسفانه اعضای این جریان مرموز با استفاده از عوامل و نفوذ خود در بیوت مراجع عظام ضمن پی گیری سیاست تحریف، تخریب و بزرگنمایی خطا ها در تلاشند تا فضای فکری این بزرگواران را مسموم و از آن در جهت منافع پنهان و پلید خود بهره ببرند.

لذا لازم است جوانان و امت حزب الله با هوشیاری و دقت کامل اعمال این گروه را که به کررات اوامر مقام معظم رهبری را نادیده گرفته و سعی در خلق بحران های مصنوعی در جامعه را دارند، زیر نظر گرفته و فریب سمپاشی ها و بحران آفرینی های آنها را نخورند.

اما مساله و آفت بعدی:

طی یکی دو سال گذشته عده ای در دفاع از مراجع عظام در حال ترویج نوعی بدعت در جامعه هستند. بدعتی که با بررسی برخی وقایع فتنه 88، کمی مرموز و مشکوک می نماید.

فعلا قصد بسط و تفصیل این امر را ندارم. فقط توجه همه را به چند نکته کلیدی و مهم جلب می کنم:

1- عصمت از گناه و خطا فقط و فقط به معصومین (ع) تعلق دارد.

2- شرایط امروز آیت الله امجد به دلیل اخبار غلط و سمپاشی صورت گرفته است.

3- آقایان منتظری، صانعی، علی محمد دستیب و ... هم تا دیروز در زمره مراجع قرار داشتند.

والسلام.

 

----------------------------

در همین زمینه:

/ 7 نظر / 58 بازدید
حزب الله شیراز

سلام.به روز هستیم با: "چرا کسی فریاد نمی زند؟/2" حتما سربزنید و نظر دهید http://www.hizbollah.mihanblog.com/ یاعلی

فقیر

"گیج و خنگ هم نباش" منتظر نظرتان هستم http://iga.parsiblog.com/

اگاه

بروز با قادری لامردی 2

موز

ببخشید این و مگم. خیلی ک...خل هستی .خاک توسرت خرووو عکس گذاشتی که چی . دونبال زنی یا رزومه .خیلی بچه هستی.

تو هنوز هم که هنوزه خجالت نکشیدی؟

یعنی میخوای بگی حضرت آیه الله العظمی سیدعلی خامنه ای دام ظله العالی ولی امر همه مسلمین جهان معصوم نیستن؟؟ وای بر تو

علی

با سلام فقط می خواستم یک چیز رو تصحیح کنید (منظورم این نیست که دیگه ایرادی دیگه ای نیست منظورم اینه که این یکی خیلی اشتباهه) و اینکه عصمت از گناه و خطا تفاوتی هم داره که جمعش ماله معصومینه ولی انسان های دیگه هم میتونن به درجه عصمت از گناه برسن و با تلاش میشه تا حد زیادی از خطا هم دور شد لطفا به تاریخ اسلام سری بزنید افراد زیادی هستن که به مقام عصمت از گناه رسیدن