حل مساله یا حذف صورت مساله؟!

سلام.

پس از انتشار مطلبی در انتقاد به آسفالت اختصاصی برای مجتمع دادگستری(مجتمع عدالت) در صدرا و افتتاح مجتمع احسان در صدرا امواج مثبت و منفی به سمت بنده جاری شد.

امواج مثبت: عموم مردم عادی، شهروندان و ساکنین مجتمع ها، از پیگیری ها و مطالبه حقوق عمومی، تشکر کردند.

امواج منفی: عموما اشخاص خاص، بعضی نهاد ها و سازمانها، انتقاد و تهدید نمودند. متاسفانه گروه دوم با تمسک به انواع روشهای قانونی و غیر قانونی، بنده و حامیان را به روشهای مختلف تهدید و ارعاب نمودند. به عنوان نمونه تهدید به سلب امتیاز مسکن تحویلی، تهدید به شکایت قانونی، تهدید به اتهام مخالفت با رهبری و نظام، تهدید به اتهام تخریب وجهه نمایندگان رهبری و روحانیت و ... و حتی تهدید به اسید پاشی!

تهدید به اسید پاشی!

از تهدید کنندگان تقاضا داریم به جای تهدید و حذف صورت مسئله، با به کار گیری غیرت اسلامی-ایرانی نسبت به حل مشکلات و خدمت به مردم، خصوصا مستضعفین، همت نموده تا خدایی نکرده موجبات بدبینی مردم به نظام و رهبری را در اذهان فراهم نکنند؛ کاری که دشمنان سالها از حصول به آن محروم ماندند ولی دوستان جاهل به راحتی آن را در اختیار دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار می دهند.

والسلام.

/ 3 نظر / 203 بازدید
نفس

سلام وبلاگ شما را ديدم قالب ومطالب قشنگي داشت براي افزايش بازديد وبلاگت مي توني به آدرس زير ثبتش کني تا منم بتونم هر روز بهت سر بزنم محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد... http://mihanlinks.ir

یه نفر دیگه

این پستت حرف نداشت. واقعا روشنه که چقدر مردم و مسئولین واکنش نشون دادند. آمارت که دقیقا اینو میگه. بابا جمعش کن.

نام

متن پيام