چی از جان اصولگرایی می خواهند؟!

سلام.

نخستین گردهمایی بزرگ جبهه متحد اصولگرایان‌ برگزار شد.

کدام اتحاد؟

در راستای منافع چه فرد یا افرادی؟

برای ادامه حیات سیاسی چه کسانی؟

اتحاد چی با چی؟

کدام اصولگرایی؟

چه جبهه متحدی؟

دو ایده متقابل، چگونه در یک جبهه جمع خواهند شد؟

اصولگرایی در چی؟

آیا جز این است که اصولگرایی به معنی دفاع از اسلام و انقلاب و حقوق پابرهنگان است؟

مگر قرار نبود، اصولگرایی مدافع حقوق محرومان باشد؟

مگر قرار نبود، اصولگرایی به جنگ زرپرستانِ قدرت طلب، برود؟

اصولگرایی رابطه ایی با باندها قدرت و مافیای اقتصادی ندارد؟

اصلا اصولگرایی در تقابل با مافیا تعریف شده است.

اصولگرایی آمد تا باندهای قدرت، نابود شوند.

اصولگرایی چه رابطه ایی با سکوت؛ و بعضا، خنجرهای دوران فتنه دارد؟

جبهه متحد در برابر چه کسی یا چه چیزی؟

اگر بناست که جبهه ایی باشد باید یک طرف آن معتقدین و مقیدین به اصول انقلاب و منافع پا برهنگان باشند و طرف دیگر آن قدرت طلبانِ زرپرست. اتحاد این دو اصلا از بیخ و بن غلط است.

مگر آنکه تعریف اصول و اصولگرایی با منافع آقازاده های فلان شخصیت، که نامه بدون سلام می نویسد، عوض شده باشد. شاید منافع آقازاده های لندن نشین و دُبی گذر، به اصول و اصولگرایی تبدیل شده.

شاید همه پابرهنگانِ دیروز، امروز، در دُبی صاحب آدیداس، شده اند؟

شاید محرومان دیروز، امروز، دغدغه قیمت دلار و پوند و بهای بلیط لندن-دبی را دارند؟

اگر این چنین است؛ پس حق با آقایان، است. لازم است برای دفاع از حقوق این آقایان و خانواده هایشان، جبهه متحد تشکیل داد. گور پدر پابرهنگان و محرومان امروز هم ....(صلوات).

بس کنید! این چه بساطی است که به اسم اتحاد به راه انداخته اید؟! این چه عوام فریبی است که به راه افتاده؟

اگر منظور شما اتحاد در برابر جریان اصلاح طلب است؛ که همه به خوبی می دانند این جریان نیمه جان، با طناب حمایت از فلان شخصیت و فرزندانش به این حال و روز افتاده. شما چرا؟ چرا راه رفته اصلاح طلبان را دوباره طی می کنید؟ آیا در انتظار نامه بدون سلام، و تهدید به بلوا و آشوبِ مجدد، هستید؟

کو بصیرت؟ کجا رفته غیرت؟

آنچه که آقایان(خصوصا از نوع موتلفه آن) به نام اتحاد هوا کرده اند؛ همان، "قرآن های سر نیزه" است. چرا تاریخ را تکرار می کنید؟ چرا عبرت نمی گیرید؟

از چه چیزی هراس دارید؟ چه چیزی چشم هایتان را کور کرده؟

اگر اکثر گلوگاه های اقتصادی کشور در کنترل و چنبره مافیای خانوادگی آقایان است و بسیاری از ارکان نظارتی هم چشم بسته و گوش به فرمان ایشان، شما چرا با آنها همراهی می کنید؟ چرا سنگر اصولگرایی را دو دستی تقدیم می کنید؟

از نظر مردم، اصولگرا و حاجی بازاری و جناحِ راستِ سنتی، با هم فرق دارند. مردم تفاوت های فاحش میان اصولگرایی با دیگران را به خوبی لمس می کنند. مقاوم باشید. از اصول کوتاه نیاید.

اگر قرآن های سر نیزه را باور کنید و از تعداد کم خود هراس به دل راه بدهید؛ صلح حسنی را بر رهبری، تمام شده بدانید. 

جنگ احزاب را به یاد آورید! یاد خدا را در ذهن بپرورانید! نهراسید! از اصول خود کوتاه نیاید! ثابت قدم باشید! انشاءالله پیروزی با شما خواهد بود.

والسلام.

/ 11 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی

دقدقه غلطه بچه جان بی بصیرت

فقیر

سلام. به روز هستم. با: " آمریکا بر سر دو راهی؛ کیش مات و جرزنی " http://iga.parsiblog.com/ حتما سر بزنید و نظر دهید. یاعلی

ولايت، پيام محرم

سلام محرم امسال ولايت فقيه را تبليغ کنيم با ويژه نامه هاي "يک ورق روضه" از سايت vijenameha.ir لطفا با لينک کردن اين سايت و يا ارسال اين متن به دوستاني که وبلاگ دارند يا کار هيئتي انجام مي دهند به افزايش اعضاي جنبش "ولايت، پيام محرم" کمک کنيد. اجرکم عند الحسين(ع) آدرس لوگو: http://vijenameha.persiangig.com/index/logo.jpg

خطخطی

سلام برادر یکی از کدهای همیشگی شریعتمداری این بود که احمدی نژاد برآمده از اصولگرایی و مدیون این جریان است و نه اصولگرایی مدیون احمدی نژاد. طرفداران دوآتشه اون موقع دولت میگفتند که این حرف کد انحرافیه. حالا داره برای من هم مسجل میشه که این کد انحرافیه.اصلا اصولگرایی چیه؟ وجه مقوم این عنوان چیه؟ مقابله با جریان دوم خرداد؟ خب اگر این باشه، که برخی سران 7+8 رفتند و تو انتخابات 88 از ماندیدای دوم خرداد حمایت کردند. ترکیب جلسه جبهه متحد ار ببین، چند نفر از حامیان میرحسین توی این جلسه بودند؟ مرندی، اکرمی، ... آقا این حرفها یک بازی بیشتر نیست. من منکر نقش برخی اصولگراها در بمطرح شدن احمدی نژاد نیستم، ولی نقش احمدی نژاد شهردار و رییس جمهور در مطرح شدن این اصولگراهای نمک نشناس، به مراتب بیشتره. منم مطلبی دارم. سر بزنید و اگه قابل دونستید لینک بدید.

علی

سلام من دیگر نمی توانم خود را گول بزنم. مطمئنم که حتی این سوی جبهه، (پایداری ها) نیز به توافق رسیده اند. اصولا وقتی آن هم حرف رهبر را قبول ندارند به دروغ از ایستادگی رئیس جمهور در برابر رهبر حرف می زنند (به سخنان آقا بعد از ماجرای وزیر اطلاعات، در دیدار مردم فارس برگردید که این ادعا را سست و بی پایه دانستند) پایداری دروغ می گوید تا برای خود قدرت بسازد. وقتی وارد دنیای بی ولایتی شده اند هیچ فرقی با فتنه گران ندارند و به خاطر همین است که به راحتی با آنان به توافق می رسند. بهتر است دیگر خودمان گول نزنیم. اگر جریان خالص احمدی نژاد در انتخابات نباشد، بین پایداری ها و راستی ها و فتنه گران تفاوتی نمی بینیم و در غیاب اصلح، می توان به هر یک از این ها رای داد.

حزب الله شیراز

سلام.به روز هستیم با:"شجاع تبرئه شد" سر بزنید ومنتشر کنید http://www.hizbollah.mihanblog.com/

نارنجک

سلام سر بزن . مطلب جدید دارم در مورد تبرئه پسر حائری

خطخطی

با مطلب جدیدم بروزم: آقای زاکانی! بدانید که رهبر انقلاب هم از ساکتین انحراف هستند دعوت میکنم ضمن خواندن مطلب فوق، با درج نظر این حقیر را یاری دهید.

1

سسیثی