عدالت؛ غفلت یا ذلت؟!

سلام.

بدون هیچ سخن اضافه بیانیه انجمن اسلامی دانشگاههای تربیت معلم و شاهد تهران را در ذیل به اطلاع همگان می رسانم:

 

انجمن اسلامی دانشگاه‌های تربیت‌معلم و شاهد تهران:
120 روز گذشت؛ دادگاه فائزه هاشمی برگزار نشد

خبرگزاری فارس: انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت‌معلم و شاهد تهران با صدور بیانیه‌ای نسبت به تأخیر 120 روزه دادگاه فائزه هاشمی اعتراض کردند.

خبرگزاری فارس: 120 روز گذشت؛ دادگاه فائزه هاشمی برگزار نشد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت‌معلم و شاهد با صدور بیانیه‌ای نسبت به تأخیر 120 روزه دادگاه فائزه هاشمی اعتراض کردند. 

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مبارزه با فساد و تبعیض از اهم وظایف حکومت اسلامی است و نگذاشتن حاشیه‌ای امن برای محاربین و خاطیان از قانون در ذیل این وظیفه است، حال آنکه ما مدعی حکومت اسلامی و الهام گرفته از حکومت مولا امیرالمومنین علی(ع) هستیم برماست که حداقل در چیزهایی که روشن است وظیفه ماست تسامح نکنیم و نگذاریم امت مسلمان و انقلابی‌مان نسبت به حکومت ما بدبین شود و این فکر به ذهن آنها خطور کند که در مملکت اسلامی نمی‌توان حداقل حق خود را از دستگاه قضا گرفت و محاربین حاشیه‌ای امن‌تر از بقیه دارند.

امروز با آنکه نزدیک به 2 سال از سخت‌ترین فتنه علیه اسلام و تشیع می‌گذرد و ملت مسلمان ایران در جنگی که منکران حقیقت علیه ولایت بر پا کرده بودند با لبیک یا حسین پیروز شدند، منتظر آن هستند که عاملین اصلی این فتنه که فاسدین سیاسی و اقتصادی بودند محاکمه شوند و بر آن‌ها مهر قانون بخورد، اما شاهد آنیم که امروز بر خلاف حق نیروهای فریب خورده دست پایین این جریان محاکمه شده اما عاملین اصلی - سران فتنه و برخی آقازاده‌ها- که سال‌ها در جریانی موازی با انقلاب اسلامی و در جدل با متن انقلاب و ولایت بودند آن‌قدر خیالشان راحت است که حتی در جلسه‌ای که قوه قضائیه برای خانم فائزه هاشمی برگزار می‌کند ایشان حاضر نمی‌شوند و آیا این مسئله نقطه ضعفی در عملکرد دستگاه قضا را به ذهن متبادر نمی‌سازد؟

ای کاش بجای این رویکرد با مفاسد به گونه‌ای برخورد می‌شد که امروز شاهد این فجایع نباشیم که برای دستگاه قضایی که الگویش امیرالمؤمنین علی(ع) است مسامحه با خاطیان از قانون حتی برای یک لحظه هم پسندیده نیست، اگرچه از بستگان و نزدیکانش باشند و در حکومت علی(ع) هیچ‌کس حاشیه‌ای امن برای فساد و تبعیض ندارد و ننگ است برای مسئولانی که با گذشت یک دهه از فرمان امام خامنه‌ای(مدظله العالی) مبنی بر برخورد با مفاسد هنوز اقدام درخوری نکرده‌اند و امروز شاهد این فجایع هستیم.

اکنون 120 روز از موعد برگزاری دادگاه فائزه هاشمی گذشته اما همچنان وی با خیال راحت به تحرکات خود ادامه می‌هد و باید از مسئولان قضایی کشور پرسید، پس دادگاه فائزه هاشمی چه شد؟ آیا برگزاری هر چه سریع‌تر این دادگاه موجب امیدواری مردم و اقبال آنان به حضور در عرصه‌های تصمیم‌گیری نظام نمی‌شود؟ آیا امید مردم مایه افزایش مشارکت آنان در انتخابات آینده نمی‌شود؟ آیا محاکمه سران فتنه به معنای احترام به رأی ملت ایران و حضانت و پاسداری از خواست آنان در چارچوب قانون نیست؟ آیا برگزاری این قبیل دادگاه‌ها تشکر و سپاس از ملتی نیست که خالق حماسه‌هایی همچون ۲۲ خرداد، ۹ دی و ۲۲ بهمن ۸۸ بودند؟

ما دانشجویان دانشگاه‌های تربیت‌معلم و شاهد بی‌صبرانه در انتظار جلسه قریب الوقوع افرادی چون خانم فائزه هاشمی که امروز با داشتن لابی‌هایی قوی از محاکمه سر باز می‌زنند، هستیم و اعلام می‌کنیم به مجریان دستگاه قضا که اگر در قبال برخورد ضعیف شما با طراحان فتنه ملت انقلابی ما خدای ناکرده ذره‌ای به کلیت دستگاه قضایی بدبین شود در پیشگاه خالق قادر متعال مسئول خواهید بود.

/ 16 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خودسر

برو این دام بر مرغ دگر نه فکر کردی رفسنجانی هم مثل آیه الله منتظری دست از دنیا شسته هست شما دار و دسته سرخود سعید امامی فکر کردید میتونید به راحتی از اطرافیانش شروع و حذفش کنید؟ غلط زیادی نکنید رفسنجانی اگر حذف بشه خود شما احمقها هم همراهش حذف میشید بیچاره ها البته مطمئن باشید که اون سرخودهای اصلیتون بالاخره خودشون رو لو میدن و سر از کانادا و امریکا و لندن در میارن ولی شما پپه ها هستید که خسر الدنیا و الاخره میشید

حامی

"ما آینه ایم و با همه یک روئیم ما عیب و هنر به پیش رو میگوییم ما خط چپ و راست ندانیم که چیست هر کس به ره علی رود با اوئیم" سلام همسنگر عزیز! با افتخار لینک شدید! در پناه امام مهدی باشید!

م.م

آقایان چه خبر است؟ http://nedaye-andisheh.blogfa.com/

م.م

آقایان چه خبر است؟ http://nedaye-andisheh.blogfa.com/

حیران

سلام تا وبلاگتون را دیدمتعجب کردم آخه فامیل ما حیران است

منتقد منصف

جبهه متحد اصولگرایان فارس، از ابتدا تا کنون و بررسی تحلیلی نامزدهای احتمالی

نارنجک

با سلام شما دعوت شده اید تا بعنوان داور جشنواره ولایتمدار ترین مسئول استان فارس آثار رسیده را بررسی کنید . داور گرامی هر چه زودتر رای خود را ابلاغ کنید http://naranjak.blogfa.com/post-79.aspx

منتقد منصف

جبهه حامیان دولت در فارس از ابتدا تا کنون، و بررسی نامزدهای احتمالی

م.م

نکته های ناب پیرامون حضرت آیت الله حقیقت http://nedaye-andisheh.blogfa.com/

م.م

بازی سیاسی حقیقت سیاسی http://nedaye-andisheh.blogfa.com/