مسئولین قوه قضاییه از خیلی چیزها بی اطلاع هستند.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: مسئولان قوه قضاییه از احضار رئیس جمهور به دادگاه اطلاعی نداشتند. کج سلیقگی شده است.برای تنظیم این احضاریه و ارسال آ‌ن باید تدبیر بیشتری می‌شد.

 

سلام.

این مصاحبه سخنگوی قوه قضاییه در اعتراف به بی اطلاعی از عملکرد قضات آن مجموعه، بهانه ایی شد برای انتقاد و هشداری جدی برای این آقایان.

آقای قوه قضاییه! شما از خیلی چیزها بی اطلاع هستید.

شما از حجم و ضریب نفوذ فساد و رشوه در زیر مجموعه خود بی اطلاعید(البته امیدوارم که صرفا بی اطلاعی باشد)

شما خبر ندارید که جریان های قدرت و ثروت(مانند موتلفه) تا چه اندازه در آن قوه و قضات آن نفوذ دارند و اعمال نظر می کنند (البته اگر بفرمایید از این امر نیز بی اطلاع هستید، واقعا جای شرمساری دارد)

چهت رفع بی اطلاعی آقای قوه قضاییه موضوعی را که در شهر شیراز همه با آن کاملا آشنا و به آن اشراف دارند را ذکر می کنم.

در فارس(این ایالت خودمختار) و خصوصا شهر شیراز، اگر پای شما به محکمه ایی باز شود و قاضی را از هموطنانی با قومیت خاص(...) بیابید و یک طرف دعوی هم هموطنی با همان قومیت باشد؛ و این دو یا از طریق لهجه، یا نام خانوادگی، یا به قول یکی از همین قضات، "کُد دادن"، متوجه این هم قومیتی شوند؛ آنگاه به راحتی می توان فهمید که "برنده" و "بازنده" این دعوی چه کسی است.

این آش آنقدر شور است که شیرازی ها قبل از مراجعه به محکمه اول از قومیت قاضی کسب اطلاع کرده، سپس به دنبال آشنایی با همان قومیت می گردند؛ بعد به واسطه آن آشنا با قاضی ارتباط برقرار کرده و ...

روی دیگری سکه قضا در شیراز را "آقای موتلفه"(جریان مرموز) مدیریت و هدایت می کند. این آقایان و قضات وابسته، عموما مسئول رسیدگی به پرونده هایی با گرایش سیاسی-اجتماعی می شوند. عناوینی که قبل از رسیدگی در محکمه، ابتدا در جلسات محفلی سرانجام آن رقم خورده و تغییر ناپذیر است مگر به مصالح حزب آقای موتلفه!

امیدواریم که آقای قوه قضاییه از خواب بی اطلاعی بیدار شده و با کنترل شدید و بازرسی های مکرر، جلوی این فجایع قضایی را بگیرد. 

هرچه بگندد، نمکش میزنند، وای به روزی که بگندد نمک.

/ 4 نظر / 27 بازدید
زهرا

سلام با این کارای اینا حیثیتی برا اجمدی نژاد نمونده ...اینا باعث شدن احمدی به خطا بره همشون یه روز تاوان خواهند داد[ناراحت]

میلاد

دمت گرم بابا به وبمنم بیا ‌ ‌‌

شیراز

سللام لینک شدید http://sajadbahrami1.blogfa.com/

احسان

سلام احسنت همین طوره واقعا سوالی داشتم برای شکایت از آموزش و پرورش فارس به قوه قضاییه به کجا باید مراجعه کرد؟محاکم قوه قضاییه در شیراز کجاست؟فلکه شهرداری که دادگستری است همان قوه قضاییه است؟ می خواستم مستقیما به قوه قضاییه شکایت کنم چون دیوان عدالت هم قاضی عضو موتلفه و اشنای روزیطلب بود. ممنون.